12° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Kayapınar Belediyesinden ‘Kar’ ile mücadeleye devam

Diyarbakır - 16 Şubat 2020 17:31 A A

Kayapınar Belediyesi, Kayapınar İlçe sınırları içerisinde kar ile mücadele çalışmalarını, kar yağışının sona ermesine rağmen sürdürüyor. Çok sayıda araç-gereç ve 145 personel ile çalışmalarını sürdüren Kayapınar Belediyesi, vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kar yağışının ilk gününden itibaren karla mücadele çalışmalarını ilk saatlerden itibaren başlatan Kayapınar Belediyesi, yağışın sona ermesine rağmen çalışmalarını büyük bir yoğunlukla sürdürüyor.

Kar ile mücadele çalışmasına, 19 Adet JCV, 4 Adet Greyder, 2 Kar Kürüme ve Tuzlama, 6 Tuzlama Aracı ve 145 personel ile kurum amirleriyle birlikte başlayan Kayapınar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yol,  kaldırım ve parklarda kar temizliği ve tuzlama yaptı.

“BİZ VATANDAŞIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, Kayapınarlı vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve kar yağışından olumsuz etkilenmemelerini sağlamak amacıyla gece boyunca cadde ve sokakları kardan temizlemek için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade  ederek, “Gün boyu devam eden çalışmalarımıza bu gecede aralıksız olarak devam ediyoruz. Karın keyfini yaşayın, biz sizin için çalışıyoruz” diye konuştu.

Bu haber 387 kez okundu.
Diyarbakır - 17:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.