Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden Kastamonu’ya yardım tırı gönderildi

Diyarbakır - 20 Ağustos 2021 11:46 A A

Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgedeki ihtiyaca yönelik gıda ürünleri olan tır Kayapınar’dan yola çıktı.

Sel felaketinin derinden etkilediği Kastamonu için harekete geçen Kayapınar Belediyesi, gıda paketlerinden oluşan yardım tırını bölgeye gönderdi.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Kayapınar Belediyesi olarak Batı Karadeniz Bölgesi’nde meydana gelen sel felaketinden etkilenen vatandaşlar için hazırladıkları gıda paketlerini taşıyan yardım tırının yola çıktığını ifade ederek, “Yardım tırımız Diyarbakır AFAD ve Kastamonu AFAD üzerinden irtibatlı olarak Kastamonu Bozkurt bölgesine gidecek. Bu yardım tırının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu görünmez felaket nedeniyle büyük zarar gören Kastamonu’daki kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, afette yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Bu haber 362 kez okundu.
Diyarbakır - 11:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.