34° Hafif yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden Koronavirüs ilaçlaması

Diyarbakır - 15 Mart 2020 19:37 A A

Kayapınar Belediyesi, Kayapınar ilçesindeki Belediye birimlerinin yanı sıra vatandaşların ortak yaşam alanları olan kurum ve kuruluşlarda başlatılan Koronavirüs ve diğer salgın hastalıklara karşı tedbir amaçlı olarak dezenfekte çalışmaları sürüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’un talimatıyla başlatılan ilaçlama çalışmaları belediye oluşturulan özel ilaçlama ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Kayapınar Belediyesi başkanlık binası başta olmak üzere; belediye hizmet binası, imar işleri, fen işleri, kültür merkezleri, tahsilât büroları, kademe ve tüm birim ünitelerinde süren çalışmaların belli periyotlarla tekrarlanacağı açıklandı.

“VATANDAŞIMIZI ÖNEMSİYORUZ, SAĞLIĞINIZ ÖNCELİĞİMİZDİR”

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, Kayapınar Belediyesi olarak vatandaşların ortak yaşam alanlarında ve yoğunluklu olarak kullanılan kamu kurum ve kuruluşlarında Koronavirüs’e ve diğer salgın hastalıklara karşı başlattıkları dezenfekte çalışmaların devam ettiğini söyledi.

İlaçlama çalışmalarının vatandaşlar başta olmak üzere belediye personelinin sağlığını koruyabilmeye yönelik olduğunun altını çizen Başkan V. Koç, günümüzün vebası olarak nitelendirilen korona salgınının da Milletimize arar vermeden bir an önce sona ermesini temenni etmeyi de ihmal etmedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 501 kez okundu.
Diyarbakır - 19:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.