13° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden köy çocuklarına oyuncak

Diyarbakır - 24 Mart 2021 13:28 A A

Kayapınar Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hizmete açılan Oyuncak Atölyesi’nde onarılan oyuncaklar, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç’un katılımıyla Avcısuyu Köyü İlköğretim okulunda öğrenim gören minik öğrencilere dağıtıldı. Oyuncakları alan miniklerin sevinci görülmeye değerdi.

Kayapınar Belediyesi tarafından kısa bir süre önce Diclekent Mahallesi’ndeki Rojava Park içerisinde “Çocuklar Gülsün diye” sloganıyla açılan Oyuncak Atölyesi, kırsal mahallelerdeki minikleri sevindirdi.

Vatandaşlar tarafından Oyuncak Atölyesine bağışlanan ve onarımları yapılan oyuncaklar, Kayapınar’a bağlı Avcısuyu köyü ilköğretim okulunda düzenlenen etkinlikle yeni sahiplerini buldu.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ile birlikte Avcısuyu İlköğretim okulunda miniklere oyuncaklarını dağıttı.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Koç, Vatandaşlar tarafından Oyuncak Atölyesine bağışlanan oyuncukların bakımdan geçirildikten sonra köy çocuklarına ulaştırdıklarının altını çizerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber 462 kez okundu.
Diyarbakır - 13:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.