12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden sürpriz doğum günü kutlaması

Diyarbakır - 13 Nisan 2020 16:17 A A

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesinde doğum günü sokağa çıkma yasağı gününe rastgelen iki küçük çocuğa, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, sürpriz yaparak doğum günü pastalarını gönderdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan çalışmalar kapsamında doğum günü sokağa çıkma yasağı gününe rastgelen Kayapınar’lı iki çocuğa Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, sürpriz yaptı. Kayapınar ilçesinde ikamet eden ve sokağa çıkma yasağı olduğu için ailesi tarafından kendisine doğum günü pastası alınamayan iki küçük çocuğun yardımına belediye ekipleri yetişti.

Kayapınar Belediyesi bünyesindeki Evde Bakım Hizmetleri Merkezi’ndeki ekipler, doğum günü pastalarını tedarik ederek, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’un selamıyla çocukların evine kadar götürdü. Yapılan sürprize çok sevinen çocuklar ve aileleri, Belediye Başkan V. Ünal Koç’a ve ekibine çok teşekkür ettiler.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Koç da, Sokağa çıkma yasağı kapsamında evinden çıkamadığı için çocuklarının doğum gününü kutlayamayacağını kendilerine bildiren vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 776 kez okundu.
Diyarbakır - 16:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.