Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden tam donanımlı laboratuvar sınıfı desteği

Diyarbakır - 15 Kasım 2021 12:54 A A

Diyarbakır’da eğitime olan katkılarıyla Eğitime dost belediye olarak anılan Kayapınar Belediyesi’nce İlçedeki Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ne tam donanımlı laboratuvar sınıfı oluşturuldu.

Okul yönetiminin talebi üzerine Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’un talimatları doğrultusunda okulda büyük ihtiyaç duyulan laboratuvar sınıfının tüm araç ve gereçleri belediye tarafından karşılandı.

Adnan Menderes Anadolu Lisesini ziyaret eden Başkan V. Koç, laboratuvar sınıfının açılışını öğrenciler ile birlikte gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın da katıldığı açılış sonrası laboratuvarı sınıfını ve okulu ziyaret eden Başkan V. Koç, öğretmenlerle mini bir toplantı gerçekleştirdi. Kayapınar’da eğitim kalitesini yükseltmek için Belediye ve Kaymakamlık olarak gereken her türlü desteği verdiklerinin altını çizen Başkan V. Koç, Geleceğimiz olan çocuklarımıza iyi bir eğitim vermek için öğretmenlerimizin de biraz daha özveri beklediklerini söyledi.

Okul yöneticileri de, okullarına laboratuvar sınıfını araç gereçleriyle kazandıran Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’a teşekkür etti.

Bu haber 299 kez okundu.
Diyarbakır - 12:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.