12° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Kayapınar Belediyesi’nden Taziye evleri Projesi

Diyarbakır - 17 Şubat 2020 15:22 A A

Kayapınar Belediyesi’nce hazırlanan ‘Taziyevleri’ projesi kapsamında daha önce tamamlanan kırsal mahallelerdeki taziye evlerinin tüm iç tefrişatları temin ediliyor. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, 8. Taziye evini Baykara Mahallesinde açtıklarını ifade ederek, hayırlı ve uğurlu dileklerinde bulundu.

Kayapınar Belediyesi, gerçekleştirdiği farklı projelerle vatandaşa hizmet etmeye devam ediyor. Bugüne kadar eğitim, sosyal ve diğer hizmetler noktasında vatandaşlardan tam not alan Kayapınar Belediyesi bu kez vatandaşların acılarını paylaştığı mekanlar olan Taziye evlerine yönelik bir proje gerçekleştirdi.

Proje çerçevesinde, Kayapınar Belediyesi tarafından daha önce yapımı tamamlanan taziye evlerinin tüm iç tefrişatları temin ediliyor. Bugüne kadar 7 mahalledeki taziye evlerinin iç tefrişatlarını temin eden Kayapınar Belediyesi, 8. Mahalle olan Baykara Mahallesindeki taziye evini iç tefrişatı yapılarak, hizmete açtı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, 8. Taziye evini Baykara Mahallesinde açtıklarını ifade ederek, hayırlı ve uğurlu dileklerinde bulundu.

Bu haber 703 kez okundu.
Diyarbakır - 15:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.