29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi’nden YKS Tercih Desteği

Diyarbakır - 5 Ağustos 2021 15:59 A A

Kayapınar Belediyesi, üniversite adaylarına tercih döneminde destek olmak için “YKS Tercih İşlemlerinde Yanınızdayız” projesi ile Peyas Bilgi Evi 1’de YKS Tercih Destek Merkezi kurdu. Öğrenciler, 5-13 Ağustos tarihleri arasında hizmet verecek olan merkezde uzman eğitimciler eşliğinde tercihlerini yapabilecekler.

Hayata geçirdiği dev projelerle ilçede yaşayan vatandaşların refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen Kayapınar Belediyesi, açtığı eğitim kurslarıyla da öğrencileri geleceğe hazırlamaya devam ediyor. Kayapınar Belediyesi, eğitim dönemi boyunca Bilgi Evlerinde açtığı Üniversite Hazırlık Kursları ile üniversite sınavına hazırladığı gençleri tercih döneminde de yalnız bırakmadı. Kayapınar Belediyesi Peyas Mahallesindeki Bilgi Evi 1’de YKS Tercih Destek Merkezi kurdu.

“YKS TERCİH İŞLEMLERİNDE YANINIZDAYIZ”

“YKS Tercih işlemlerinde Yanınızdayız” projesi çerçevesinde kurulan YKS Tercih Destek Merkezi ile ilçede yaşayan öğrencilerin geleceklerini etkileyecek kararlarında doğru yönlendirilmesi hedefliyor. Uzman eğitimcilerin görev yaptığı YKS Tercih Destek Merkezi, 5-13 Ağustos tarihleri arasında öğrencileri ağırlayacak.

“DOĞRU TERCİH KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ”

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Sınava hazırlık sürecinde olduğu gibi tercih sürecinde de öğrencilerin yanında olduklarının altını çizerek, “Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren öğrencileri tercih döneminde de yalnız bırakmayarak, YKS tercih işlemlerinde yanınızdayız” projesiyle öğrencilere doğru tercih konusunda yardımcı oluyoruz. Öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Bu haber 569 kez okundu.
Diyarbakır - 15:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.