33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ak’tan 15 Temmuz mesajı

Diyarbakır - 14 Temmuz 2021 23:32 A A

Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Av. Aydın Ak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ak, mesajında şunları söyledi:

“15 Temmuz 2016 tarihinde Milli İradeyi ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini yok etmeye çalışan FETÖ/PDY terör örgütüne karşı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla sokağa çıkan kahraman halkımızın Vatanı, bayrağı, ülkenin birliği, dirliği ve bağımsızlığı için her türlü saldırıya karşı göstermiş olduğu mücadeleci ruhu, azmi ve kararlılığıyla Türkiyenin geçilemez olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Çanakkale’de geçilemeyen, geçilmesine izin vermeyen şehitlerimizden bize emanet edilen vatanımızı, 15 Temmuz gecesinde tankların önünde durarak, mermilerin üzerine yürüyerek Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilelebet devam etmesi için canını siper eden Aziz milletimiz, Çanakkale’de şehit olan şehitlerimizin emanetine sahip çıktığını ve her daim sahip çıkacağını 15 Temmuz destanı ile tarihe geçirmiştir.

O karanlık gecede hainlerin yapmış olduğu darbe girişimini canıyla kanıyla bertaraf edip geçit vermeyen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunarız”

Bu haber 258 kez okundu.
Diyarbakır - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.