26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar’da 10 bin Çocuk Tiyatro ile buluşuyor

Diyarbakır - 9 Şubat 2020 17:46 A A

Diyarbakır’ın Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’un talimatı ile Kayapınar Belediyesince yürütülecek olan proje kapsamında 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 10 bin öğrenci daha tiyatro ile buluşacak.

“10.000 Çocuğumuzu Tiyatroyla Buluşturuyoruz” Projesi kapsamında Cegerxwin Gençlik Kültür ve Sanat Merkezinde Şehit Sabri Kün İlkokulu ve Esentepe Köyü İlkokulu’ndan 370 öğrenci tiyatroyla buluşturuldu.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Kültür Dostu Belediye tarafından hayata geçirilen ‘10.000 Çocuğumuzu Tiyatroyla Buluşturuyoruz’ projesi” kapsamında, Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen tiyatro etkinliğine katılarak minik öğrenciler ile bir araya geldi. 

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Koç’un yanlarında gören çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Bu haber 1001 kez okundu.
Diyarbakır - 17:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.