28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar’da cadde ve sokaklar yıkanıyor

Diyarbakır - 3 Kasım 2020 13:34 A A

Kayapınar Belediyesi, cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, akşam saatlerinde de temizlik çalışmaları kapsamında ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yıkama çalışması yürüttü. 6 temizlik aracı ve 20 kişilik ekiple birlikte yapılan yıkama çalışmaları vatandaşlar tarafından takdir gördü.

Yaşanabilir ve temiz bir ilçe yaratma hedefini sürdüren Kayapınar Belediyesi, temizlik çalışmalarını büyük bir hızla ve titizlikle sürdürüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç’un talimatları doğrultusunda, Temizlik İşleri Müdürlüğünce devam ettirilen temizlik çalışmaları kapsamında gece saatlerinde cadde ve sokaklarda 20 kişilik ekiple yıkama yapıldı.

Temizlik İşleri Müdürü’nün bizzat katıldığı yıkama çalışmalarında, 6 temizlik aracı kullanılırken, 20 temizlik personeli görev yaptı. Gece geç saatlere kadar devam eden yıkama çalışmaları vatandaşlar tarafından takdir gördü. İlçenin belirli bölgelerinde başlatılan yıkama çalışmaları, ilçedeki tüm sokak ve caddeleri kapsayacağı bildirildi.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, “Kayapınar Belediyesi olarak sorumluluk alanımız içerisinde bulunan caddelerde çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Özellikle pandemi sürecinde temizlik konusunda daha hassas olmamız gerekiyor. Belediye olarak bu süreçte temizlik konusunda daha duyarlı davranmaktayız. Vatandaşlarımızdan da aynı duyarlılığı beklemekteyiz. Yaşadığımız çevreyi temiz tutalım kurallara uyalım” diye konuştu.

Vatandaşlar ise, Gece-gündüz demeden yapılan temizlik ve yıkama çalışmalarından dolayı Kayapınar Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Bu haber 600 kez okundu.
Diyarbakır - 13:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.