Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Büyüknalçacı’dan başarılı müdüre başarı belgesi

Çınar - 6 Nisan 2021 13:13 A A

Spora yaptığı yatırımlar ve son zamanlardaki tesisleşme hamlesiyle dikkat çeken Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde ilçe kaymakamı, başarılı çalışmaları nedeniyle ilçe gençlik ve spor müdürünü belge ile ödüllendirdi.

Göreve geldiği günden beri gençlere yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Kaymakam Güher Sinem Büyükalçacı, tesisleşme ve sportif faaliyetlerdeki başarılı çalışmaları nedeniyle İlçe Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay’a başarı belgesi takdim etti.

Kaymakam Büyüknalçacı’nın gençlik için şans olduğunu belirten İlçe Müdürü Bay, “Sayın kaymakamımız gençliğe yönelik çalışma ve projelere büyük destek veriyor. Kendisinin desteği sonucu başarıyla yürütmüş olduğumuz çalışmalar için kendisinden bizzat başarı belgesi almanın onurunu yaşadım. Bu başarı beraber görev yaptığımız arkadaşlarımındır. Devletini en çok seven görevini en iyi yapandır. Teşekkürler kıymetli Kaymakamım” ifadelerini kullandı.

Bu haber 838 kez okundu.
Çınar - 13:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.