-4° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Büyüknalçacı’dan evi yanan Aileye ziyaret

Çınar - 14 Eylül 2020 09:29 A A

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Yeni Mahalle Güzelses Sokak’ta oturan ve evinde yangın çıkan Ağaoğlu ailesinin evini ziyaret etti. Kaymakam Büyüknalçacı, Devlet olarak aileye gerekli yardımın ve desteğin sunulacağını belirterek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

12 Eylül günü Çınar’ın Yeni Mahalle Güzelses Sokak’ta oturan Ağaoğlu ailesinin oturduğu evde henüz bilenmeyen bir neden dolayı çıkan yangında ev eşyaları kullanılamaz hale gelmişti. Yangının söndürülmesinden sonra Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Ağaoğlu ailesinin oturduğu evi ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Yetkililerden yangın ile ilgili bilgi alan Kaymakam Büyüknalçacı, aileye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kaymakam Büyüknalçacı, Devlet olarak Ağaoğlu Ailesine gerekli tüm imkanları seferber edeceklerinin altını çizdi.

Bu haber 524 kez okundu.
Çınar - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.