-1° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Büyüknalçacı’dan sosyal mesafe, maske ve hijyen hatırlatması

Çınar - 7 Eylül 2020 12:05 A A

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, covid-19 tedbirleri kapsamında denetimlerini sürdürüyor. Kaymakam Büyüknalçaçı, denetimler kapsamında kent merkezindeki esnafları ziyaret ederek, sosyal mesafe, maske ve hijyen hatırlatmasında bulundu.

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, göreve geldiği ilk günden itibaren Koronavirüs tedbirleri kapsamında esnaf ziyaretlerini büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Kaymakam Büyüknalçacı, kontrollü sosyal hayat sürecinde ilçe esnaflarını ziyaret ederek İçişleri Bakanlığı’nın genelgeleri doğrultusunda denetim ve bir takım incelemelerde bulundu. Ayrıca, uzun zamandır kapalı olan esnaflara hayırlı olsun diyerek bol kazançlar dileyen Kaymakam Büyüknalçacı, “Kontrollü sosyal hayatımızda vazgeçilmez tedbirleri unutmayalım. Lütfen bilhassa kamusal ve toplu alanlarda maskesiz dolaşmıyalım, daha önemlisi maske takmayanları sosyal sorumluluk ilkesi gereği uyaralım. Sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyalım. Her şey sizin için. Tedbir alın sağlıkla kalın” dedi.

Kaymakam Büyüknalçacı, sosyal mesafeye uymayan esnaflara uyarıda da bulundu.

Bu haber 439 kez okundu.
Çınar - 12:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.