Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Demir’den 10 Kasım mesajı

Bölge - 10 Kasım 2021 09:24 A A

Besni Kaymakamı Nazlı Demir, 10 Kasım Atatürk’ü anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Demir, mesajında şunları söyledi:  “Cumhuriyetimizin kurucusu, Bağımsızlığımızın mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83. Yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Tüm Hayatını ülkesine ve milletine adayan Ulu Önder Atatürk, ülkenin içinde bulunduğu zor şartlara ve sahip olduğu sınırlı imkanlara rağmen, milletinden aldığı güçle bağımsız ve millet egemenliğine dayanan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna liderlik etmiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizi bütün değerleriyle yaşatıp, geliştirip gelecek nesillere devredeceğiz ve onlar da aynı azim ve kararlılıkla bu yolda mücadele vereceklerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete uğurladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad olsun”

Bu haber 380 kez okundu.
Bölge - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.