29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç, ev ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakır - 31 Ocak 2021 16:44 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, pandemi sürecine rağmen ev ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Beraberindeki kurum müdürleri ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte evlere misafir olan Başkan V. Koç, ailelerin sorun ve sıkıntılarını dinleyip, çözüm üretiyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, pandemi sürecine rağmen ilçe merkezindeki ev ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Özellikle yoksul ve dar gelirli vatandaşların evlerini ziyaret etmeyi tercih eden Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinliyor. Beraberinde ilgili kurum müdürleri ve Belediye Başkan Yardımcısı ile birlikte yaptığı ziyaretlerde, ailelerin sorunlarına çözüm üretiyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, Her fırsatta ev ev, kapı kapı gezerek ailelerin sıkıntılarını dinlediklerinin altını çizerek, “Ziyaretlerimizde çözümler üretmeye çalışıyoruz. Özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın ağırlıklı yaşadığı Huzurevleri ve Peyas mahallerinde hane ziyaretlerinde bulunuyoruz. Devletimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza her zaman destek veriyor. Biz de gönül almak, dua almak ve vatandaşımızın halini hatırını sormak için evlerinde ziyaretler ediyoruz. Kayapınar Belediyesi ve Kaymakamlığı olarak gerek yaşlı ve gerekse ihtiyaç sahibi ailelerimizin her zaman yanlarında olmaya ve devletimizi şefkat elini uzatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 521 kez okundu.
Diyarbakır - 16:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.