27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç, İlçe Emniyet Müdürü ve polisleri makamında kabul etti

Diyarbakır - 9 Nisan 2021 13:24 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Bilge Karataş ve emniyet personelini makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam ve Belediye Başkanı Ünal Koç, İlçe Emniyet Müdürü Karataş ve personeline teşekkür etti.

Türk polisinin, sağladığı güven duygusuyla her zaman huzur içinde olduklarını belirten Başkan Koç, “Türk Polis Teşkilatı 176 yıldır büyük bir özveri ve fedakârca Vatanımızın dört bir tarafında hizmet ediyor. Bu ülkenin geleceği, birliği, beraberliği ve güven içinde yaşaması için gece gündüz demeden çalışan tüm emniyet mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emniyet teşkilatımızın 176’ıncı kuruluş yıldönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, Emniyet teşkilatımızın tüm çalışanlarının Polis Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Bu haber 420 kez okundu.
Diyarbakır - 13:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.