Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç, Şehit babalarını Babalar Gününde yalnız bırakmadı

Diyarbakır - 21 Haziran 2020 21:07 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, çocukları şehit olan babaları ve Gazileri ziyaret ederek, babalar gününü kutladı. Beraberinde getirdiği hediyeleri şehit babalarına taktim eden Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarıyla Şehitlerimizin Babalarını ve Gazilerimizi ziyaret ettik ve Babalar Günü’nü kutladık” dedi.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Babalar günü sebebiyle ilçedeki şehit ailelerini ziyaret ederek babalar gününü kutladı.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, babalar günü nedeniyle ilçede oturan Şehit babalarının evlerini ziyaret etti.

Beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Soner Bozan ile birlikte aileleri ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, çocukları şehit olan babaların babalar gününü kutladı.

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç ziyarette, devletin her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu belirterek, “Başta tüm şehit babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Gününü kutluyorum. Bugün şehit babaların Babalar Gününü kutladık. Bugün değil her zaman devlet olarak şehit ailelerimizin yanındayız. Onlar bizim emanetimizdir” dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, daha sonra şehit babalarına çeşitli hediyeler verdi.

Şehit aileleri de Kaymakam ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’un  ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Devletimiz adına bizleri yalnız bırakmayan ve her fırsatta bizleri ziyaret eden kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 501 kez okundu.
Diyarbakır - 21:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.