29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç, sürücü adaylarını ziyaret etti

Diyarbakır - 1 Şubat 2021 12:06 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Kayapınar’da yılın ilk Motorlu Taşıt Sürücü Sınavından (MTSK) 70 üzeri puan alan sürücü adayları için yapılan direksiyon sınavını yerinde inceledi. Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdür Aydın Ak’ın da hazır bulunduğu sınav öncesi Başkan V. Koç, sürücü adaylarına başarılar diledi.

Kayapınar İlçesi’nde Motorlu Taşıt Sürücü Sınavından (MTSK) 70 üzeri puan alan sürücü adayları için 2021 yılının ilk direksiyon sınavı yapıldı.

Sınava katılacak görevli ve adaylar sabahın erken saatlerinde, Kayapınar ilçesindeki ehliyet kursları direksiyon sınav alanında yerlerini aldı.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, sınav alanını ziyaret ederek, sürücü kursları yöneticileri, görevlileri ve sürücü adaylarıyla bir süre görüştü.

Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kaymakam ve Başkan V. Koç, direksiyon sınavı hakkında uygulamalı olarak görevlilerden bilgi aldı. Sürücü adaylarına ve sürücü kursu görevlilerine hijyen paketi hediye eden Başkan V. Koç, sürücü adaylarına başarılar dileyerek, alandan ayrıldı.

Bu haber 1357 kez okundu.
Diyarbakır - 12:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.