33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç’tan, esnaf ziyareti

Diyarbakır - 16 Haziran 2021 19:03 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçe esnafını ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. Hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunan Koç, bir dönerci işletmesinde döner kesti.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç,  esnaf ve vatandaşla buluşmalarını sürdürüyor. Her fırsatta ilçe merkezinde esnafı ziyaret eden Başkan Koç, bu kez Kayapınar ilçesi Nazım Hikmet Caddesi üzerindeki iş yerlerini tek tek ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileklerinde bulunan Başkan Koç, esnafın öneri ve taleplerini dinledi. Koç’a ziyaretleri sırasında Belediye meclis üyeleri ve Başkan Yardımcısı Cihad Kayhan eşlik etti.

Ziyaretler sırasında talepleri not alan ve ilgili müdürlere ilgilenmeleri hususunda talimatlarda bulunan Koç, kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocuklara da oyuncak hediye etti.

Bir dönerci salonunu ziyaretinde döner kesen, bir kıraathane sahibinin çay davetine iştirak eden Koç, kısa bir sohbetin ardından ziyaretlerini noktaladı.

Bu haber 373 kez okundu.
Diyarbakır - 19:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.