33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Koç’tan pazar denetimi

Diyarbakır - 16 Mayıs 2021 13:12 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, İçişleri Bakanlığı kararıyla ilçede açılan semt pazarında denetimlerde bulundu. İlçede 3 yerde açılan pazarlarda denetimlerde bulunan Koç, Pazar esnafına hayırlı işler dileğinde bulundu.

İçişleri Bakanlığı’nın üreticilerin mağdur olmaması ve vatandaşların da ihtiyaçlarını gidermesi amacıyla 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri kurulmasına izin verdiği pazar yerleri bugün tam kapanma süreci içerisinde ikinci kez açıldı.  Pazar yerlerinin girişinde zabıta görevlileri HES kodu ile vatandaşlar içeri alınırken, maske dağıtıldı.


Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, İlçede kurulan semt pazarlarını ziyaret ederek, denetledi. Alınan tedbirleri yerinde gören Koç, pazarcı esnafının durumunu sorarken, yanına gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Belediye Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan ve Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz’ın da hazır bulunduğu denetimlerde Başkan Koç, alınan tedbirlerden dolayı ilgili birim yetkililerine teşekkür ederek, Pazar yerinden ayrıldı.

Bu haber 502 kez okundu.
Diyarbakır - 13:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.