14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Soğukoluk, Bayrak sevgisini karşılıksız bırakmadı

Diyarbakır - 2 Mayıs 2020 21:03 A A

Hani Kaymakamı Turan Soğukoluk, bayrağı olmadığı için kendi imkanlarıyla bayrak çizen anaokula öğrencisine sürpriz yaptı. Anaokulu öğrencisini evde ziyaret eden Kaymakam Soğukoluk, beraberinde getirdiği Türk Bayrağını hediye etti.

Diyarbakır’ın Hani İlçesi’nde uzun süreden bu yana görev yapan Kaymakam Turan Soğukoluk, minik bir öğrencinin bayrak sevgisine anında karşılık verdi. Hani ilçesinde oturan anaokulu öğrencisi, Türk Bayrağı olmadığı için kendi imkanlarıyla bayrak çizdi.

Bunu duyan Kaymakam Turan Soğukoluk, minik öğrenciyi ve ailesinin kaldığı evi ziyaret etti. Minik öğrencinin bu davranışı dolayı oldukça duygulanan Kaymakam Soğukoluk, beraberinde getirdiği Türk Bayrağı ve hediyeleri verdi.

Minik öğrenci ile hatıra fotoğrafı çektiren Kaymakam Turan Soğukoluk, bayrak sevgisinin, bayrak aşkının 7’den 70’e her vatandaşın gönlüne kazındığını söyledi. Minik Öğrencinin davranışına kayıtsız kalmayarak aileyi evinde ziyaret ettiğini belirten Kaymakam Soğukoluk, “Minik kızımız gibi gibi “Bayrak” sevdalısı çocuklarımızın varlığı Türk Milleti’nin geleceğe daha güvenle bakmasına yol açıyor. Siz evde kalın, sağlıklı olun biz size her zaman gelelim” dedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 875 kez okundu.
Diyarbakır - 21:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.