34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam ve Başkan V. Koç, Muhtarlarla bir araya geldi

Diyarbakır - 23 Eylül 2020 16:32 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, İlçeye bağlı merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Kayapınar Belediyesi Meclis toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Kaymakam ve Belediye Başkan v. Ünal Koç’un yanı sıra Kayapınar İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Soner Bozan, KAyapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan, Kayapınar Belediyesi kurum amirleri katıldı.

Toplantıda Belediyenin yaptığı çalışmaları sinevizyon eşliğinde  anlatan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, muhtarların vatandaşlardan gelen taleplerinin kamu kurumlarına iletilmesinde ve kamu hizmetlerinin vatandaşlara ulaşmasında önemli bir görev yaptığını ifade ederek, devletin mahallelerdeki gözü, kulağı ve eli olan muhtarlarla işbirliği içerisinde çalışma gayretinde olacaklarını söyledi.

Koç’un konuşmasının ardından muhtarlar mahalleleri ile ilgili sorunları dile getirerek fikir alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Koç, talepleri değerlendirerek, sorunların çözümü için ilgili müdürlere talimat verdi.

Koç, toplantıya katılımlarından dolayı mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, yaptıkları tüm iyi ve hayırlı işlerde Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesi olarak yanlarında olacaklarını söyledi.

Koç, toplantı sonrası muhtarlara hediye verdi.

Bu haber 887 kez okundu.
Diyarbakır - 16:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.