22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, öğrenciler ile bir araya geldi

Diyarbakır - 21 Eylül 2020 14:47 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, ilköğretim haftası etkinlikleri kapsamında ilkokul öğrencileri ile bir araya geldi. Başkan V. Koç, miniklere hediyeler taktim ederek, başarılar diledi.

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı ilköğretim haftası Kayapınar İlçesi’ndeki Minik Adımlar Anaokulu’nda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Etkinliklere Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Belediye Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan, Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Yahya Akıncı, Minik Adımlar Anaokulu Müdürü İbrahim Sezgin, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında Anaokuluna ateşleri ölçülerek ve galoş takılarak içeriye alınan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç ve beraberindekiler, sınıfları ziyaret etti. Okulun ilk günlerinde minikleri yalnız bırakmayan Başkan V. Koç, çeşitli hediyeler taktim etti.

COVİD-19 TEDBİRLERİNE UYULMASI KONUSUNDA UYARIDA BULUNDU

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, sınıfları dolaşarak, öğrencilere 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı için iyi dilek ve temennilerini ileterek Covid-19 tedbirlerine uymaları konusunda da öğrencilere uyarıda bulundu.

Başkan V. Koç, ziyaret sonrası miniklerle birlikte balon uçurma etkinliğine katıldı.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 915 kez okundu.
Diyarbakır - 14:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.