36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç’tan Bayram mesajı

Diyarbakır - 13 Mayıs 2021 13:12 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Ramazan Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

Bayramların; birlik ve beraberlik duygularının güçlenerek iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı, karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği müstesna günler olduğunu anımsatan Koç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bizler için en müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı’nı, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdik ancak tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle, geçen seneki bayramda olduğu gibi bu bayramı da her birimiz evimizde geçirmek durumundayız.”

Tüm insanlığın salgın süreci nedeniyle zor bir imtihandan geçtiğini anlatan Kaymakam ve Belediye Başkanı Ünal Koç, “Bu bayram ailemiz, yakınlarımız ve toplumumuzun sağlığı için sosyal mesafeye uymamız ve kurallara özen göstermemiz gerekiyor. Tüm Kayapınarlı hemşerilerimden bu konuda hassasiyet bekliyoruz. Bu süreçte en yakınlarımızdan ve sevdiklerimizden ayrı kalsak da bayram sevincini ve mutluluğunu iletişim araçlarını kullanarak gönülden gönüle paylaşabiliriz. Bayramımızı evlerimizde coşkuyla yaşamaya gayret etmeliyiz. Belki bu bayram da sevdiklerimizle kucaklaşamayacağız ama bu tedbirlere uyarsak bir arada geçireceğimiz nice bayramlarımız olacak. İlçemizde vaka sayılarındaki düşüşün devam etmesi için hep birlikte dikkatli davranıp kurallara uyararak, maske-mesafe-temizlik hassasiyetine riayet edelim. Hep birlikte bu süreçten alnımızın akıyla çıkalım. Bu duygu ve düşüncelerimle, başta Kayapınarlı hemşerilerim olmak üzere tüm ülkemizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 326 kez okundu.
Diyarbakır - 13:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.