32° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Beşikci’den İşadamı Ulu’ya ziyaret

Diyarbakır - 10 Mart 2020 18:33 A A

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi ziyareti kapsamında Ulu Petrol’ün sahibi İşadamı Tahsin Ulu’yu ziyaret etti. Beşikci ziyarette, iş adamı Ulu’dan, belediye ile ilgili talep ve önerileri dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ulu, mütevazi ve halkın içinde biri olan Beşikci’yi heyetiyle ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yaklaşık 3 aydan bu yana Diyarbakır merkez Yenişehir İlçe Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Murat Beşikci, ziyaretlerini ve temaslarını büyük hızla sürdürüyor.

Bugün Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaları ziyaret eden Beşikci, Ulu Petrol’ü de ziyaret etti. Beraberinde Başkan Yardımcıları Hacı Cebe ve Yaşar Aktan ile birlikte Ulu Petrol’ü ziyaret eden Beşikci’yi, iş insanı Tahsin Ulu karşıladı. İş insanı Ulu ile sorunları ve Belediyeye yönelik taleplerini dinleyen Beşikci, belediye olarak sorunların çözümüne yönelik çalıştıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tahsin Ulu ise, oldukça mütevazi, tevazu sahibi bir Kaymakam ve Belediye Başkanına sahip oldukları için çok şanslı olduklarının altını çizdi.

Bu haber 1586 kez okundu.
Diyarbakır - 18:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.