Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Keçi Burcu’nda sanat zamanı

Diyarbakır - 2 Temmuz 2021 16:56 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Keçi Burcu’nda “Köşe Bucak Sanata Doyacak” temasıyla açık hava etkinlikleri düzenleyecek.

Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerinin yeni merkezi olarak düzenlediği Keçi Burcu’nda, Diyarbakırlılar ile kente gelen yerli ve yabancı turistlerin hoşça vakit geçirmeleri için bir dizi etkinlik hazırladı.

AÇIK HAVA SİNEMASI, DENGBEJ DİVANI VE TÜRKÜLER

Hazırlanan program, 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 18.00’de sergi – kuartet performansı ve halk oyunları gösterisiyle başlayacak. Birbirinden güzel klam ve stranların seslendirileceği dengbej divanı ile devam eden program açık hava sinema gösterimiyle sona erecek. 4 Temmuz 2021 Pazar günü saat 18.00’de başlayacak etkinliklerde ise sergi, kuartet performans, bando ve halk oyunları gösterisi sergilenecek. Saat 19.00’da ise sanatçıların seslendireceği birbirinden güzel türkülerle izleyicilere doyasıya müzik ziyafeti sunulacak. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, yeniden düzenlenen Keçi Burcu’nda yaz boyunca birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirmeye devam edecek.

Bu haber 389 kez okundu.
Diyarbakır - 16:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.