-1° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kikizade, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023 hedefine emin adımlarla ilerliyoruz”

Diyarbakır - 30 Aralık 2019 20:18 A A

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Mürsel Kikizade, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kikizade, mesajında, 2020 yılının Yenişehir’e, Diyarbakır’a, Türkiye’ye ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

Türkiye’nin istikrarla sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam Edeceğini vurgulayan Kikizade, şunları kaydetti:

“Büyüme ve kalkınmamızın artarak devamını temenni ediyorum. Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada gücünü arttırarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz. Teşkilatımız ve hemşehrilerimizle şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz. Hiç bir küresel baskıya boyun eğmeden sadece milletimizden gelen sese kulak vererek ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır.”

Bu haber 1164 kez okundu.
Diyarbakır - 20:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.