22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kırsal mahallede vatandaşlarla, Sakarya Caddesi’nde esnaflarla buluştu

Bağlar - 9 Eylül 2021 15:26 A A

Kırsal Tavşantepe Mahallesi’ni ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle sakinlerinin ilettiği alt yapı ve üst yapı ile ilgili tüm sorunları en kısa zamanda çözeceklerini bildirdi. Beyoğlu, günlük ticaretin kalbinin attığı Sakarya Caddesi’nde de esnaflarla bir araya gelerek 5 Nisan Mahallesi’nde  “çat-kapı” usulüyle bazı vatandaşların evlerine misafir oldu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlara ortak akılla çözüm üretmeye devam ediyor.

Başkan Beyoğlu, alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarından sonra güzel bir görüntüye kavuşarak günlük alış verişte yoğunluk yaşanan Sakarya Caddesi’nde esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinledi. Aynı bölgede bulunan 5 Nisan Mahallesi’nde bazı vatandaşların evine “çat-kapı” usulüyle misafir olan Beyoğlu,”Her kesimdeki vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyerek birlikte çözüm üretiyoruz. Sorunları çözmek elbette çok önemli ve biz bunu amaçlıyoruz. Ancak bizim asıl düşüncemiz vatandaşlarımıza önemli olduklarını hissettirmektir.” ifadelerini kullandı.

TAVŞANTEPE MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Başkan Beyoğlu, AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile birlikte Karacadağ bölgesinde bulunan Tavşantepe Mahallesi’ne çıkarma yaparak 42 haneli mahallede yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların çeşitli konulardaki sorunlarını dinleyerek fikir alış verişinde bulunan Başkan Beyoğlu, vatandaşın ayağına giderek yaşadıkları sorunları birlikte gözlemlemeyi esas aldıklarının altını çizdi. Vatandaşın her türlü beklentisini dikkate değer bulduklarını anlatan Beyoğlu, “Buralar mazeret üretme makamları değil, çözüm üretmesi gereken makamlardır. Vatandaşımızı kendi ayağımıza getirmeyiz. Biz onların ayağına gideriz, çözüm için ne gerekiyorsa onu yaparız. Tavşantepe mahallemizin sorunlarını en kısa zamanda çözüme kavuşturarak, burada ikamet eden kıymetli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” diye konuştu.

Bu haber 280 kez okundu.
Bağlar - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.