Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kısıtlamada da durmadı, Vatandaşların Evlerine Misafir Oldu

Bağlar - 23 Nisan 2021 16:44 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlara yönelik gönül seferberliğini pandemi nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan günlerde de sürdürerek gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Başkan Beyoğlu, 5 Nisan Mahallesi’nde önceden program belirlemeden k “çat kapı ” ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Başkan Beyoğlu, eşi Durdane Beyoğlu ile birlikte kapısını çaldığı evlerde vatandaşların daveti üzerine misafir oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiği vatandaşların ramazan ayını tebrik ederek hayır dualarını alan Beyoğlu, sorun ve taleplerini dinlediği ihtiyaç sahibi ailelere desteğini de ifade etti.

VATANDAŞLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN ZİYARETLER

Vatandaşların ilgisinden bir hayli memnun kalan Beyoğlu, “Bize her fırsatta kapılarını ve gönülleri açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Beyoğlu’nun her zaman ve her koşulda halkla iç içe olma profilinin kendilerini mutlu ettiğini belirten vatandaşlar da ziyaret ve sorunların çözümü için kendisine teşekkür etti.

Bu haber 619 kez okundu.
Bağlar - 16:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.