Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kız öğrenciler, kutsal mekânları ve İçkale’yi gezdi

Diyarbakır - 12 Nisan 2021 11:11 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Konuk Evi Kız Öğrenci Yurdu’ndan ücretsiz barınma ve eğitim hizmetleri alan kızlara yönelik kent gezisi düzenledi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, düzenlediği etkinlik sayesinde ilçelerden kentte gelip üniversite sınavlarına hazırlanan kız öğrenciler, kentin tarihi ile kutsal mekânlarını yakından görme ve tanıma şansı yakaladı.

Büyükşehir Belediyesi, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında İçkale yerleşkesi ile Hz Süleyman Camii’ni gezen kız öğrencilere, mekânların tarih ve önemleri ile ilgili bilgiler verdi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, eğitim-öğretim döneminde kız öğrenci yurdu idaresinin belirlediği takvim çerçevesinde ders dışı faaliyetler kapsamında farklı kültürel ve sosyal etkinlikler düzenlemeye devam edecek.

Bu haber 552 kez okundu.
Diyarbakır - 11:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.