33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Kız Sporculardan Kaymakam Yüksel’e teşekkür ziyareti

Bismil - 7 Mart 2019 14:52 A A

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında, Bismil’de okul sporlarında derece alan kız öğrenciler, katkı ve desteklerinden dolayı Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’e teşekkür ziyareti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizesi ile Fatih Anadolu Lisesi Kız Futbol Takımı ve Bismil Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Türkiye Şampiyonasında gösterdikleri başarıdan dolayı Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel tarafından İstanbul, Edirne ve Çanakkale’ye gönderilerek ödüllendirildi. Geziye katılan kız öğrenciler Kaymakam Yüksel´i makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

YÜKSEL: “EĞİTİM İÇİN NE GEREKİYORSA YAPIYORUZ”

Öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, “Eğitim için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için devlet olarak ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz yapacağız” dedi.

AYDIN AK: “BİSMİL EĞİTİMDE BÜYÜK ATILIMLAR YAPIYOR”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ise, Bismil’in eğitimde büyük atılımlar yaptığına işaret ederek, “Geleceğimizi doğru inşa edebilmek adına devletimizin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanıyoruz. Bu gezide de en büyük destekçimiz olan Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkan Vekilimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizdeki olumlu değişimin farkındayız artık başarı için ülkelerine faydalı bireyler olmak için daha kararlılar” dedi.

Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’a plaket takdiminin ardından toplu fotoğraf çekildi.

Bu haber 602 kez okundu.
Bismil - 14:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.