28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Koç: “Esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz”

Diyarbakır - 23 Nisan 2021 15:02 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Ramazan ayına rağmen ilçe genelinde esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Koç, Fırat Bulvarı esnaflarını ziyaret ederek, hem Ramazan aylarını kutladı hem de ‘hayırlı işler’ dileğinde bulundu. Esnafları kapı kapı gezen Koç, esnafın görüş, talep ve önerilerini de yerinde dinliyor.

Esnaf ziyaretlerini önemsediğini belirten Koç, esnaf ve ilçe halkının sorunlarına hızlı çözümler üretebilmek için ziyaretlerine devam edeceklerini söyledi.

“ESNAF ZİYARETLERİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Koç, esnaf ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada, “Fırat Bulvarındaki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek hem Ramazan aylarını kutladık hem de hayırlı işler dileğinde bulunduk. Esnafımızın taleplerine hızlı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın, esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Çünkü sorunları en iyi o bölgede yaşayan esnaf kardeşlerimiz biliyor. Ziyaretlerimizde hem esnaf kardeşlerimizle sohbet ediyor hem onların istek ve taleplerini dinliyoruz hem de yaptığımız çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuyoruz” dedi.

“RAMAZAN AYINA GİRİLMESİYLE BU TÜR ZİYARETLER ANLAM KAZANDI”

“Mübarek Ramazan ayının girmesiyle birlikte bu tür ziyaretlerin daha çok anlam kazandığını düşünüyorum” diyen Koç, şunları söyledi:

“Hep birlikte zorda darda kalan insanlarımıza nasıl yardımda bulunabiliriz, bunları da konuşma fırsatımız oluyor. Birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşım ayı olan Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirmek gerektiği inancındayım. Bu tür buluşmaların çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Esnaf kardeşlerimizle buluşmaya, sorunları ve talepleri yerinde dinlemeye, bilgi paylaşımında bulunmaya bundan sonrada devam edeceğiz. Bu vesile ile korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde hareket eden tüm esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bu zor günleri hep birlikte atlatır, sağlıklı günlere kavuşuruz. Rabb’im hepimizi bu mübarek ayın güzelliklerinden istifade edenlerden eylesin”

Bu haber 487 kez okundu.
Diyarbakır - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.