29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Koç, fedakâr Sağlık çalışanını evinde ziyaret etti

Diyarbakır - 9 Mayıs 2021 14:08 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Kayapınar ilçe Sağlık Müdürlüğünde görevli sağlık çalışanını evinde ziyaret ederek, pandemi sürecinde gösterdiği özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi taktim etti.  Diğer sağlık çalışanları adına teşekkür eden Koç, “Tüm dünyayı kuşatan, yaşlı genç, kadın erkek demeden herkesi etkileyen sağlık krizini inşallah hep birlikte, el ele mücadele ile kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Pandemi sürecinde gösterdikleri özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarını evlerinde ziyaret ederek, başarı belgesi takdim ediyor.

Koç, bu anlamda Kayapınar ilçe Sağlık Müdürü ile birlikte bir doktoru evinde ziyaret etti. Pandemi tedbirleri altında gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam ve Belediye Başkanı Koç, sağlık çalışanına başarı belgesi takdim ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Koç, Bir yılı aşkın bir süredir dünyayla birlikte çok ciddi, çok çetin bir pandemi imtihanı verildiğini hatırlatarak, “Bu süreçte ülkemizde on binlerce, dünyada milyonlarca insan hayatını kaybetti. Salgın dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Rabbimden rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanları cennet, makamları ali olsun inşallah. Tabi bu arada özellikle teşekkür etmek istediğimiz, şükranlarımızı arz etmek istediğimiz mesai arkadaşlarımız var. Onlar tüm Türkiye’nin gönlünü kazanmış, tüm Türkiye’nin dualarla desteklediği sağlık çalışanlarımız. Bu arkadaşlarımızın bazısı günlerce, bazıları aylarca evlerine, sıcak yuvalarına gidemediler. Hepimizin sağlığı için, bizler iyileşelim diye uzun süre çocuklarını, eşlerini, anne ve babalarını, dostlarını ve yakınlarını göremeyen sağlık çalışanlarımız var. Yoğun mesaileri ile toplumsal dayanışmamıza apayrı bir samimiyet, apayrı bir örneklik katan tüm sağlık çalışanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımız arz ediyorum” dedi.  

Bu haber 396 kez okundu.
Diyarbakır - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.