10° Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

Koçlardan ailesinin mutlu günü

Diyarbakır - 30 Haziran 2019 21:43 A A

AK Parti kurucu İl Başkanı Nezir Koçlardan’ın oğlu Necmi Koçlardan, Fatma Çetin ile dünya evine girdi. Düğünde, çiftin nikâh şahitliğini AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ve Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek yaparken, rahatsızlığından dolayı düğüne katılamayan eski İçişleri Bakanı ve Vakıflar Bankası Genel Müdürü Abdulkadir Aksu çelenk ve kutlama telgrafı gönderdi.

AK Parti Kurucu Diyarbakır İl Başkanı ve duayen siyasetçi Nezir Koçlardan’ın oğlu Necmi Koçlardan, öğretmen Fatma Çetin ile hayatını birleştirdi. Diyarbakır’daki bir düğün salonunda gerçekleştirilen muhteşem düğün törenine siyaset ve iş dünyası ve bürokrasi camiasında çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, işadamı ve Kanaat önderi Cihan Ensarioğlu, kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin katıldığı düğün töreninde davetliler çalınan müzik eşliğinde halaylar çekerek, çiftin mutluluklarına ortak oldu.

Koçlardan Çiftinin nikâh şahitliğini AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ve Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek yaparken, rahatsızlığından dolayı düğüne katılamayan eski İçişleri Bakanı ve Vakıflar Bankası Genel Müdürü Abdulkadir Aksu çelenk ve kutlama telgrafı gönderdi.

Bu haber 3129 kez okundu.
Diyarbakır - 21:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.