Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Konservatuar Adayları Bağlar Belediyesi’nin Desteğiyle Sınavlara Hazırlanıyor

Bağlar - 8 Temmuz 2021 15:42 A A

Bağlar Belediyesi, üniversite adaylarına yönelik açtığı ücretsiz TYT-AYT kurslarından sonra konservatuar adayları için de önemli bir hizmeti devreye soktu.

Belediyenin sunduğu imkanlarla  60 öğrenci, 4 uzman hoca tarafından  Ağustos ayında yapılacak sınavlara hazırlanıyor. Çalışmanın yapıldığı bölgede  öğrencileri ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı  Hüseyin Beyoğlu,” Gençlerimizin  iyi koşullarda sınavlara hazırlanması için her türlü imkanı sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Onların başarısı bizi mutlu edecektir.” dedi.

KONSERVATUAR ADAYLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Bağlar Belediyesi, eğitime yönelik  desteğini  yeni bir çalışmayı hayata geçirerek sürdürüyor. Son iki yılda ücretsiz TYT-AYT kurslarıyla imkanı olmayan çok sayıda öğrencinin önemli üniversitelere yerleşmesini sağlayan belediyenin Kültür Ve Sosyal  İşler Müdürlüğü  bu kez  konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerindeki müzik bölümü özel yetenek sınavlarına girmek isteyen öğrencilere sınav öncesi ücretsiz hazırlık kursu çalışması başlattı. Ayşe Şan Parkı’nı bunun için gençlere tahsis eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun desteğiyle 60 öğrenci, 4 uzman hoca tarafından Ağustos ayındaki sınavlara hazırlanıyor. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile işbirliği yapılarak hazırlanan ücretsiz kurs imkanı öğrencilerin yüzünü güldürdü.

“HER KONUDA YANINIZDA YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çalışma yapan öğrencileri ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, öğrencilerle bir süre sohbet ederek her konuda yanlarında olduklarını ifade etti ve başarı dileğinde bulundu.  Başkan Beyoğlu,”Ücretsiz TYT-AYT kurslarımızla önemli bir hizmet sunduğumuz çocuklarımıza şimdi de özel yetenek sınavları için imkan sağlıyoruz. Burada iyi hazırlanarak inşallah hayalini kurdukları bölümlere ve üniversitelere yerleşecekler. Biz her konuda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bizim için çocuklarımızın eğitimi ve geleceği her şeyden önemlidir. Onların başarısı bizi ziyadesiyle mutlu ederek buna benzer yeni projelere teşvik edecektir.” dedi.

Sunulan imkanlardan memnun olduklarını belirten öğrenciler, böyle bir ortamı hazırladığı için Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bu haber 776 kez okundu.
Bağlar - 15:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.