23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Konuk Sever Çermik

Çermik - 27 Haziran 2021 12:30 A A

Masterler birliğinin düzenlediği Masterler Yaz turnuvası ilk maçında Asur  Masterler Çermik masterlere konuk oldu.

Çermik Belediye Başkanı Şeyhmus Katamehmetoğlu’nun Çermik Masterler ekibinde takım kaptanı olarak forma giydiği maçta Asur Masterler Ekibi Çermik masterler ekibini 3-1 Yendi.

Çok zevkli, çekişmeli ve centilmence geçen maçta Asur masterler adına  İsmail Aksu (2) ve Süleyman attığı gollere  Çermik Masterler adına Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu penaltı golü ile cevap verdi. Çermik’te ilk defa kurulan masterler ekibi maç öncesi maç anında ve maç sonrası konuk ekip Asur masterleri en iyi bir şekilde ağırlamaları masterler camiası tarafından takdirle karşılandı.

SPORSEVER BAŞKAN

Çermik İlçesinde yaptığı başarılı çalışmalarının yanı sıra  spora ve sporculara branş ayırmadan  sunduğu desteklerle çermik halkı tarafından çok sevilen Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu maç sonrası yaptığı açıklamada; “Spor tuğlalar arasındaki harç gibidir Birleştirir bu duygularla ilçemizde her türlü sportif faaliyetleri önemsiyor ve bütçemizin el verdiği kadar desteklerimizi eksiltmiyoruz. Spor için bir taraftan genç nesillerin yetişmesine destek olurken diğer taraftan aktif sporu bırakmış eski sporcularımızada spor yapma imkanları sağlıyoruz. Bu kategoride yeni kurulan Çermik Masterler ekibinde eski bir sporcu olarak forma giymek benim için büyük bir mutluluk oldu. En azından eski günleri hatırlamak ve sağlıklı yaşam için spor yapıyoruz. Bu güzelim etkinliği düzenleyen Masterler birliği bileşenlerine ve Çermik Masterlerin kuruluşunda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” Dedi.

ASUR MASTERLER ÇOK MUTLU

Turnuvanın ilk maçında Çermik masterler ekibine konuk olan Asur Masterler ekibi maçta 3-1 Galip gelerek turnuvaya 3 puanla başladı. Maç sonrası duygularını dile getiren Asur Masterler Başkanı Zülküf Yakut, “Öncelikle yeni kurulan Çermik Masterler ekibini sahadaki centilmenliği ve maç sonrası misafirperverliğinden dolayı cani gönülden tebrik ediyorum.40 yaş üzeri eski futbolcuların gençliklerinde olduğu gibi yine aynı heyecan içerisinde tekrardan futbolun ortak buluşma noktası olan futbol sahasında bir araya gelerek eski günleri yad ederken yüzlerindeki mutluluklarını kelimelerle ifade edemem bu mutluluk anlatılmaz, sadece yaşanılır. Bu duygularla centilmen çermik sporun tüm futbolcularına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çermik’teki güzelim maçta takım kaptanı olarak forma giyen ve attığı penaltı golü ile Çermik Masterlerin ilk golünü atan oyuncu olarak tarihe geçecek olan Çermik Belediye Başkanı Sayın Şeyhmus Karamehmetoğlu’nun mütevazı futbolu ve maç sonrası tüm sporculara yemekte eşlik etmesi gerçekten bizleri çok mutlu etti.Bu güzelim organizasyonda aslan payına sahip olan sayın başkanım Şeyhmus Karamehmetoğlu’na takımım adına çok teşekkür ediyorum”

Bu haber 442 kez okundu.
Çermik - 12:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.