31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Konukevi Kız Yurdu öğrencilerine moral gezisi

Diyarbakır - 24 Haziran 2021 13:56 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Konukevi Kız Yurdu öğrencileri, YKS öncesi kentin tarihi ve kutsal mekânlarını gezerek stres attı.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, bünyesinde bu yıl faaliyete başlayan Konukevi Kız Yurdu öğrencileri, zorlu bir çalışma sürecinin ardından bu hafta sonu yapılacak YKS’ye hazırlıklarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi, 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi boyunca ücretsiz barınma ve eğitim hizmetleri sunduğu kız öğrencilerin, YKS sınavı öncesi stres atmalarını sağlamak amacıyla moral gezisi düzenledi.

Kentin kutsal mekânlarından 27 sahabe türbesi ve Hz. Süleyman Camii’ne yapılan gezide, öğrenciler mekânlarla ilgili bilgi aldı ve dua etti.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, gezi sonunda kız öğrencilere çeşitli ikramlarda bulundu.

Bu haber 382 kez okundu.
Diyarbakır - 13:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.