Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

KOSGEB’e yeni yol, adli tıp Kurumu’na asfaltlama

Bağlar - 8 Aralık 2020 15:25 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, uzun yıllardır şikayet konusu olan Şanlıurfa yolu üzerinde “Kosbeg bölgesi“ olarak bilinen alana yeni yol kazandırarak ulaşım sorununu çözdü. Başkan Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla Adli Tıp Kurumu’na giden yolda ise asfaltlama çalışması gerçekleştirilerek yol modern bir görüntüye kavuşturuldu.

ULAŞIM SORUNLARINI ÇÖZMEYE DEVAM

Bağlar Belediyesi, kış mevsiminin yaşanmaya başlandığı bu günlerde iki önemli bölgenin daha ulaşım sorununu çözerek vatandaşları rahatlattı. Şanlıurfa yolu üzerinde “KOSBEG Yolu Bölgesi” olarak bilinen yerleşim yerinin yol sorunu Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmasıyla çözüme kavuşturuldu. 20 metre genişlik ve 1500 metre uzunluğundaki çalışma sonunda yol ulaşıma açıldı. Vatandaşlar, yapılan hizmeti anlamlı bulduklarını dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

ADLİ TIP KAMPÜSÜNE ASFALTLAMA HİZMETİ

Uzun yıllardır hizmet alamayan cadde ve sokakların yanı sıra bir çok kamu kurumuna ait alanları da asfaltlayarak takdir toplayan Bağlar Belediyesi, kendi üretimi olan sıcak asfalt ile Adli Tıp Kurumu’na ait kampüsü ve yolu da asfaltlayarak ulaşıma elverişli hale getirdi.

Daha önce kötü bir manzara ile karşılaştıklarını belirten Adli Tıp Kurumu yetkilileri, kısa sürede sorunu çözen Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu’na teşekkür etti. Başkan Beyoğlu ise topluma hizmet veren kurum ve kuruluşların rahat ortamda çalışması ve vatandaşların buralara huzurlu koşullarda ulaşması için bu hizmetleri yaptıklarını kaydetti.

Bu haber 771 kez okundu.
Bağlar - 15:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.