-6° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kurt: “Artık söz de karar da milletin olmalıdır”

Bağlar - 22 Haziran 2020 22:21 A A

Güç Birliği Partisi Bağlar İlçe Başkanı İbrahim Kurt, Ülke olarak bu süreçte siyasi ve ekonomik alanlarda yaşanan büyük sıkıntıların ümitleri kararttığına işaret ederek, “Artık Söz de, Karar da milletin olmalıdır” dedi.

“GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ MİLLET ODAKLI SİYASETLE HALKI İKTİDARA TAŞIYACAKTIR”

Güç Birliği Partisinin kuruluşunun,  şimdiki nesillerin birlik olma yolunda yeni dönemin başlangıcı olduğunu vurgulayan Kurt, Güç Birliği partisi; Genel Başkanımız ALİ KARNAP, kurucu Başkanlarımız ve kurucu kurulumuz liderliğinde gücünü biz nesillerden alarak, millet odaklı siyasetle Halkı iktidara taşıyacaktır. Bizlerde bu meşakkatli yolda sevgi, saygı, muhabbet ve azimle milletimizin emrinde olacağız. Milletten aldığımız vekâlet ile bir olma yolunda BİZ olmak için Güç Birliği Partisi ni aydınlık ufuklara taşıyacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

“ÜLKE YARARINA SAMİMİ ÇALIŞAN BİR HÜKÜMET OLMADI”

Güç Birliği Partisi Bağlar İlçe Başkanı İbrahim Kurt, Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana saymakla bitmeyen sayısızca hükümetlerin kurulduğunu anımsatarak, “Bu ülkede ülke yararına samimi çalışan bir hükümet olmadığı şahsi düşüncemdir. Maalesef hep dışardan yani dış güçler tarafından yönetildik. Çözülebilecek küçük sorunları dağ edip vatandaşlarımızın, esnafın, çiftçinin ve sanayicinin alın teriyle çalışan tüm sivil toplum örgütlerinin meselesiymiş gibi çözülmeyecek hale getirdiler. Kimi koltuğunu kimi kişiliğini kimi yandaşlarını koruyup kollamakla meşgul oldular” dedi.

“HZ ÖMER’İN ADALETİNİN ARTIK ÜLKEMİZE GELMESİ AN MESELESİDİR”

“Hz Ömer’in adaletinin artık ülkemize gelmesinin an meselesine geldik” diyen Kurt, sözlerini şöyle tamamladı: “Gözün aydın diyebileceğimiz günler yakındır. Sayın Ali Karnap tarafından kurulan güçlü dinamik inanç dolu bir parti geliyor. Güç Birliği Partisi geliyor. Anahtarı kaybolmuş kapılara yeni anahtar olmaya geliyor. Hepimizi bir birimizi hepimiz yapmaya geliyor ben değil biz yapmaya geliyor. Teşekkürler Sayın Genel Başkanım, Teşekkürler Sayın Genel Başkan Yardımcılarım, Teşekkürler il ve ilce Teşkilatlarım”

Bu haber 1565 kez okundu.
Bağlar - 22:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.