32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Lice Milli Eğitim Müdürü Keleş: “TBMM milli iradenin tecellisidir”

Diyarbakır - 23 Nisan 2020 12:59 A A

Lice ilçe Milli Eğitim Müdürü Naif Keleş,23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisinin 100.yılı nedeniyle yayınladığı mesajında milli irade vurgusu yaptı.

Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı coşkusunun düşmediğine değinen Keleş, 83 milyonun tek yürek olarak balkonlarda İstiklal Marşı okuyarak tarihe not düşeceğini kaydetti.

Keleş, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu bayramı armağan ettiği çocukların önceki yıllardan farklı olarak bu yıl bayram coşkusunu evlerinde yaşayacağını ifade ederek, “Aziz milletimizi bu coşkuya katılmaya davet ediyoruz. Milli iradenin tecellisi olan gazi meclisimizin 100.yılında hep beraber tarihe not düşelim. Dünyadaki tek ve en büyük çocuk bayramını coşku ile kutlayarak farkındalık yaratalım. Bu vesile ile cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Atatürk ve bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anar, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım” dedi.

Bu haber 808 kez okundu.
Diyarbakır - 12:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.