32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Lila Kozmetik’ten otomobil hediyesi

Diyarbakır - 25 Mayıs 2021 15:59 A A

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 1’inci etapta üretim faaliyetlerini sürdüren Lila Kozmetik San. A.Ş., ürünlerini kullananlar arasında yaptığı çekilişle, bir kişiye 350 bin lira değerinde mini Cooper marka otomobil hediye etti.

Çekiliş nedeniyle kendi tesislerinde ve Milli Piyango İdaresi temsilcilerinin de hazır bulunduğu etkinlikte, kendi ürünlerini kullanan 83 bin 901 kişi arasında çekiliş yapıldı.

Yapılan çekilişte, Didim’de yaşayan Saliha Diyarbekirli adlı kadın, otomobil almaya hak kazandı.

Firma sahibi Mehmet Cansız, daha sonra canlı yayınla otomobil talihlisi Saliha Diyarbekirli’ye ulaşarak otomobil kazandığı müjdesini verdi. Cep telefonu ile yapılan konuşmada talihli Saliha Diyarbekirli, aslen Diyarbakırlı olduğunu ama Didim’de yaşadığını söyleyerek, Cansız’a teşekkür etti.

Bu haber 704 kez okundu.
Diyarbakır - 15:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.