28° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Mahalle Sakinlerinden Başkan Beyoğlu’na pankartlı teşekkür

Bağlar - 4 Mayıs 2020 18:56 A A

Bağlar Belediyesi’nin bazalt taşından ürettiği sıcak asfalt ile başlattığı çalışmalar kapsamında asfaltladığı Bayramoğlu semtinin sakinleri, yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti teşekkür pankartı asarak dile getirdi. Asfalt çalışmalarını inceleyerek vatandaşlarla görüşen Başkan Hüseyin Beyoğlu, “Vatandaşımızın memnuniyeti bizim için çok önemli. Onlar hizmetin en güzeline layıktır” dedi.

Bağlar Belediyesi, ilçenin en kalabalık mahallelerinden olan Mevlana Halit Mahallesi’nde yer alan Bayramoğlu sitesi çevresini ve Kooperatifler Caddesi’ni 20 yıl sonra sıcak asfalt hizmeti ile tanıştırarak bu bölgede yaşayan vatandaşları memnun etti.

Mahalle içindeki ara yolların bozuk ve bakımsız olması nedeniyle yıllardır sorun yaşadıklarını dile getiren vatandaşların talebi üzerine harekete geçen Bağlar Belediyesi, bazalt taşından ürettiği uzun ömürlü kaliteli asfalt ile burada çalışma başlattı.

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını ve Ramazan ayına rağmen yoğun ve titiz bir çalışma yürüterek bu bölgedeki mahalle ve semt içi yolları modern bir görüntüye kavuşturdu.

YAPILAN HİZMETTEN MEMNUN KALDILAR

Kovid-19 önlemleri gereği maske, eldiven ve sosyal mesafe kurallarına uyarak görev yapan ekiplerin çalışmasından sonra güzel bir görünüme kavuşan bölgede yaşayan vatandaşlar, “Mahallemize yapılan asfalt çalışmasından dolayı Bağlar Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür ederiz” pankartı astı. Yapılan çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çevredeki vatandaşlarla görüştü. Yapılan hizmetin kendilerini mutlu ettiğini belirten vatandaşlar, Beyoğlu’na teşekkür etti.

“KARARLI BİR ŞEKİLDE YOLA DEVAM EDİYORUZ”

Başkan Beyoğlu, “Bu bölgede uzun yıllar asfalt çalışması yapılmamış. Vatandaşımızın layık olduğu bu güzel hizmeti yapmak bize nasip oldu. Bazalt taşından ürettiğimiz asfalt dünyada en uzun ömürlü ve kaliteli asfalt çeşididir. Yeni Tip Koronavirüs ile ilgili önlemleri ihmal etmiyoruz. Ancak bunu yaparken hizmetlerimizi de aksatmadan devam ettiriyoruz. Her gün milletimizin içindeyiz, onlarla beraberiz. Ziyaret  edip Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyoruz ve taleplerini alarak buna göre çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Durmak yok, kararlı ve azimli şekilde yola devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 513 kez okundu.
Bağlar - 18:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.