28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Maske takmamakta direndi karakolluk oldu

Diyarbakır - 24 Haziran 2020 10:09 A A

Diyarbakır merkez Yenişehir İlçesi anıt park mevkiinde maske takmayan vatandaş polis ekiplerinin defalarca kez uyarmasına rağmen maske takmamakta direnince soluğu karakolda aldı.

Diyarbakır merkez Yenişehir İlçesi anıt park mevkiinde maske takmayan vatandaş polis ekiplerinin defalarca kez uyarmasına rağmen maske takmamakta direndi. Polislerin yanı sıra vatandaşlar tarafından da çok kez ikaz edilen vatandaş uyarılara aldırış etmedi. Polislerle arasında küçük bir diyalog geçen şahıs; “Cezayı yiyecek kişi benim. Bu olay sizleri ilgilendirmez” diyerek bu kadarı da olmaz dedirtti.

Yaşanan gerginliğin ardından emniyet mensupları şahsı emniyete götürerek hakkında 900 liralık adli ve idari cezai işlemi uyguladı.

POLİSİN DAVRANIŞI VATANDAŞI SEVİNDİRDİ

Diyarbakır sokaklarında denetimlerin hummalı bir şekilde devam ettiğini gören vatandaşlar emniyet mensuplarına sağlıklarını kurudukları için teşekkürlerini iletti.

Devrim AKTÜRK’ün Haberi

Bu haber 893 kez okundu.
Diyarbakır - 10:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.