28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Meclis Başkanı Şentop Diyarbakır’a geliyor

Diyarbakır - 3 Haziran 2019 19:11 A A

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Ramazan bayramının 1. Günü Diyarbakır’a geliyor. Sabah saatlerinde tarihi Ulucami de bayram namazını kılacak olan Şentop, daha Valilik ziyareti ve ardından Partililerinin katılacağı bayramlaşma törenine katılacak.

Binali Yıldırım’ın İstanbul Belediye Başkan adayı olmasından sonra yapılan seçimin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçilen 2012-2015 yılları arasında AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Şentop, Ramazan bayramının birinci gününde bayramlaşma törenine katılmak üzere Diyarbakır’a geliyor.

Bu gece geç saatlerde Diyarbakır’a gelmesi düşünülen Meclis Başkanı Şentop, yarın sabah Bayram namazını kılmak için Tarihi Ulucami’ne gidecek. Beraberinde AK Parti Diyarbakır Milletvekillerinin de bulunacağı bayram namazının ardından Şentop, Hz. Süleyman Cami ve Şehit Sahabelerin kabirlerini ziyaret edecek.  Valilik ziyaretinde bulunacak Şentop, partililerle bayramlaşma törenine katılmak üzere Kayapınar İlçesi’ndeki bir düğün salonuna geçecek.

Meclis Başkanı Şentop, bayramlaşma töreninin ardından Diyarbakır’dan ayrılacak.

Bu haber 748 kez okundu.
Diyarbakır - 19:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.