25° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Mehdi Eker: ‘Erdoğan’a sahip çıkmalıyız’

Diyarbakır - 10 Kasım 2019 16:58 A A

AK Parti Diyarbakır İstişare Toplantısı, milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarının katılımı ile gerçekleşti.

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’nda milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılımı ile yapıldı. Toplantıda yerel yönetimler ve parti teşkilatları arasındaki koordinasyon ve ilişkiler de ele alındı.

Toplantıda konuşan önceki dönem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ve Milletvekili. Mehmet Mehdi Eker, yurt dışına düzenlenen terör operasyonlarına değindi.

“BARIŞ PINAR HAREKATI KÜRTLERE DEĞİL TERÖR ÖRGÜTLERİNE KARŞI YAPILIYOR”

Barış Pınarı Harekatı’nın Kürtlere değil terör örgütlerine karşı yapıldığını anlatan Eker, bölgedeki Ak Parti mensupları olarak bunu halka iyi anlatmaları gerektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durmaları gerektiğini vurgulayan Eker,”Barış Pınarı Harekatının Kürt kardeşlerimizle ilgisi yok. Tek  sorunumuz islam meridyenlerini çökertmeye çalışanlar ve terör örgütleriyledir. Ak parti teşkilatları olarak birlik beraberlik içinde olmalıyız. Liderimize her türlü maddi manevi desteği sağlamak zorundayız. O ulusal şekilde Türkiye’mizi temsil ediyor. Misyonumuz farkında olarak işlerimizi yapacağız” dedi.

Toplantıda yerel yönetimler ile parti teşkilatları arasındaki koordinasyon da ele alındı.

BEYOĞLU :”HİZMETLERİMİZE KARARLI ŞEKİLDE DEVAM EDECEĞİZ”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve Bakan Eker’in öncülüğünde bölge halkına hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti. Beyoğlu,”Çok verimli bir toplantı oldu. Tüm sorunları istişare ettik.Sayın cumhurbaşkanımızın liderliği ve sayın bakanımız Mehmet Mehdi Eker’in destekleriyle hizmetlerimize kararlı şekilde devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 1129 kez okundu.
Diyarbakır - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.