Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanlığından Vali Karaloğlu’na teşekkür ziyareti

Diyarbakır - 2 Kasım 2021 18:16 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Diyarbakır İl Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret ederek, Diyarbakır’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Memur-Sen’e bağlı sendika başkanlarının da yer aldığı ziyarette Ensarioğlu, Diyarbakır’ın böylesi çalışkan bir bürokrata sahip olmasından dolayı şanslı olduğunun altını çizerken, Vali Karaloğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Memur-Sen’e bağlı sendika şube Başkanlarıyla birlikte Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Vali Karaloğlu’nun göreve başladığı ilk günden itibaren Diyarbakır için yaptığı proje ve çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Ensarioğlu, “İl Valimiz Sayın Karaloğlu, 20 yılda yapılmayan hizmetlere imzasını attı. Sayın Valimiz Diyarbakır için gerçekten hiç kuşkusuz büyük bir şans. Diyarbakır’ın böylesi bürokratlara ihtiyacı var. Kentte sağlık, eğitim, kültür ve turizm ile ekonomik anlamda büyük bir değişime imza atan Sayın Valimize şükranlarımızı arz ediyoruz. Memur-Sen ailesi olarak, bundan sonraki çalışmalarında Sayın Valimizin destekçisi olacağız. Kendilerine yaptığı çalışmalardan dolayı bu kentin bir evladı olarak teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vali Karaloğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Diyarbakır için çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 448 kez okundu.
Diyarbakır - 18:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.