23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Memur-Sen’den Vali Güzeloğlu’nun koronavirüs çağrısına destek

Diyarbakır - 10 Haziran 2020 14:56 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara yaptığı çağrıya destek verdi ve ekledi; “Kendi sağlığımız içim bu yasağa uymalıyız, tedbirleri almamız lazım”

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun, son 1 hafta içerisinde yeniden artan koronavirüs vakalarına karşı yaptığı uyarıyı destek verdi.

Ensarioğlu, yaptığı açıklamada, Hep birlikte mücadele ederek, koronavirüsten kurtulanacağına işaret ederek, “Unutmamalıyız ki tedbirli olmamız lazım. Kendimizi de korumalıyız ve virüsü bulaştırma riskini ortadan kaldırmak için de gerekli tedbiri elden bırakmamamız gerekir. Malumunuz hastalığı başkasına bulaştırmak bir vebaldir. Bizlerde inançlı insanlarız. Bu vebalin altında kalmamak için bütün çabamızla kendimizi korumalı ve başkasının hasta olmasına sebep olmamalıyız. Bu hastalığı başkasına bulaştırırsak bu vebalin altında kalırız. İnşallah hep birlikte bu hastalıktan kurtuluruz” diye konuştu.

Bu haber 1076 kez okundu.
Diyarbakır - 14:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.