33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Merhaba ben Hüseyin Beyoğlu, Bir ihtiyacınız var mı?”

Bağlar - 6 Mayıs 2021 15:48 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Körhat Mahallesi’nde evlerin kapılarını tek tek gezerek sorun ve taleplerini dinledi, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

Sürpriz ziyaretler karşısında önce şaşkınlık geçiren vatandaşlar, Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu’nu evlerine davet etti.

VATANDAŞLAR ÖNCE ŞAŞIRDI, SONRA İÇERİ DAVET ETTİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, pandemi önlemleri kapsamında uygulanan “Tam Kapanma ” döneminde alışılagelmişin dışında ev ziyaretlerine imza attı. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Körhat Mahallesi’ne çıkarma yapan Başkan Beyoğlu, evlerin kapılarını tek tek çalarak önce izin istedi, davet üzerine içeri girerek misafir oldu.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip hal ve hatırlarını soran Başkanı Beyoğlu, ihtiyaç sahibi ailelere ise çeşitli destekler sonarak hayır dualarıyla ayrıldı.

“GÖNÜL ĶÖPRÜSÜ İNŞA EDİYORUZ “

Ziyaretler sırasında yetimleri olan bir aileye misafir olan Beyoğlu, anne ve çocukların tek başına yaşadığı evde dinlediği ailenin hikayesi karşısında duygusal anlar yaşadı. “Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızla gönül köprüsü kuruyoruz” sözleriyle ziyaretlerin önemine dikkat çeken Beyoğlu’na vatandaşlar teşekkür etti.

Bu haber 367 kez okundu.
Bağlar - 15:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.