19° Açık
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

Mesaiye başlayan personeli çikolata ile karşıladı

Diyarbakır - 10 Haziran 2019 14:17 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Selçuk Mızraklı, bayram tatili sonrası mesaiye başlayan personeli kapıda çikolata ile karşıladı. Araştırmacı-yazar ve sosyolog İsmail Beşikci de Mızraklı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı, Ramazan Bayramı tatili sonrası görevlerine başlayan belediye personellerini kapıda karşılayıp, geçmiş bayramlarını kutladı. Meclis üyeleri ve genel sekreter yardımcıları ile birlikte personelleri kapıda çikolata ile karşılayan Mızraklı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Mızraklı, Bayramın barış, kardeşlik ve huzur getirmesi temennilerinde bulundu.

İSMAİL BEŞİKÇİ’DEN MIZRAKLI’YA ZİYARET

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mızraklı ardından ise, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Araştırmacı-yazar ve sosyolog İsmail Beşikçi’yi kabul etti. Ziyaretinde İsmail Beşikçi’ye kendi adını taşıyan vakfın  Diyarbakır Temsilcisi Sait Veroj eşlik etti. Beşikci’yi kapıda karşılayan Mızraklı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Beşikçi’de bir süre sohbet ettiği Mızraklı’ya görevinde başarılar diledi.

Bu haber 388 kez okundu.
Diyarbakır - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.